Yeni bir koleksiyonun ortaya çıkarılması ve geliştirilmesi, tüm sezon boyunca devam eden çok yoğun çalışmalar sonucunda gerçekleşmesidir.

Tasarımcılarımızın dünyada ki trend belirleyici mekanlardan ilham almaları, moda dünyasının takibi, yabancı tasarım danışmanlarıyla görüşmesi. Sonuçta tüm bunlar yaratıcılık, dokuma ve kumaş terbiye teknolojisi, renk yorumları ve desen bakımından rakipsiz koleksiyonlar oluşturmaktır. Bu koleksiyonlar çağdaş yaşam tarzını firmanın gelenekleri ile harmanlamakta ve bu sayede pazarda büyük ilgi ve beğeni toplamaktadır. Ama sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu yüzden de dilediğiniz zaman tasarım atölyemizden randevu alın. Siz anlatın, hayal edin biz uygulayalım da diyoruz.

The creation and development of a new collection is continued throughout the entire season and is a result of very hard work.

Our designers are inspired through trend setting places, by following the current fashion in the world and through interviews with foreign design consultants. Ultimately all this creativity, weaving and fabric finishing technology, color and design reviews assist in creating unrivaled collections. These collections gather a great interest and admiration by combining the modern life style with the traditions of our company. However “there is no accounting for taste” therefore; you imagine we create. All you gave to do is contact our design office and arange a meeting.