hr-paper-chain-try2
İnsan Kaynakları

Tüm çalışanlarımızın, ortak değerlerimiz doğrultusunda çalışmalarını, bilgi ve becerilerinin sürekli geliştirmelerini, performanslarını ve motivasyonlarını arttırmalarını, ben değil, biz bilincine, mantığına sahip olarak; bizimle beraber çalışmaktan gurur duymalarını sağlamaktır.

Çalışanlarımız için emniyetli iş yerleri, düzenli iş güvenliği ve sağlık eğitimleri ile tedbiri elden bırakmıyoruz. Personelimizin beslenmesinden, iş kıyafetine kadar önemsiyoruz ve alanının en iyi firmalarıyla çalışıyoruz. Buldağ çalışanları şirket özel servis aracı ile yolculuk yapar, her vardiyanın saatine göre kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği sağlanmaktadır. Şirket bünyesinde görevli olan doktor ve anlaşmalı sağlık birimimizden 7/24 hizmet alabilirler.

Human Resources

We would like all of our employees to work in accordance with our common values, continuously develop their knowledge and skills, increase performance and motivations, and work as a group rather than individually. Our goal is to make our employees proud to work with us.

We educate our personnel on safety, safe workplace and health persistently. We have our own doctor at Buldag in case of emergency as well as health department which our employees can benefit 24/7. We care about what our personnel eats and wears at work therefore we work with the best firms in the business. Buldag provides breakfast, lunch and dinner to their personnel depending on their shift. Our personnel’s transportation is provided by us as well.

İş Başvurusu

Yapılan tüm iş başvuruları, personel veri tabanına kaydedilmektedir. Açılan herhangi bir pozisyonda, tüm başvurular gözden geçirilmekte ve uygun adaylar değerlendirilmeye alınmaktadır. İş başvurularınızı ik@buldagtekstil.com adresine yapabilirsiniz.

Job applications

All job applications are recorded to our database. In case that any positions are available, all applications are reviewed and appropriate candidates are evaluated.

You can address your job applications to ik@buldagtekstil.com

Students

Staj Başvurusu

Staj başvuruları aşağıdaki kriterlere ve şirket kontenjan durumuna göre kabul edilmektedir.

*Branş itibari ile şirkete uygunluk,
*Okulca zorunlu olması
*Öğretmenlerince yazılmış olan referans yazısı.
*Staj başvurularınızı staj@buldagtekstil.com adresine yapabilirsiniz.

Intern applications

Intern applications are accepted according to company quota and the following criteria:

*Compliance of the studying branch to the company activity
*To be required by the school
*A reference letter written by the teachers
*You can address your internship applications to staj@buldagtekstil.com